#

Çiğdem BUZUL

Konuşma ve Dil Terapisti Pedagog

2005 yılında açılan ve konuşma bozuklukları, özel eğitim, oyun terapisi ve çocuklara yönelik psikoterapi hizmetleri verilen bir merkez olan Çiğdem Buzul Danışmanlık,dinamik kadrosuyla amatör bir ruhla profesyonel bir hizmet vermeye devam etmektedir. Faklı ve tipik gelişen 1-22 yaş arası bebek, çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışılmaktadır.

Bizi farklı kılan;  farklı disiplinleri bünyemizde barındırıp, sistemli, çözüm sunan ve değişimlerin somut bir şekilde görüldüğü çalışmalar yapmamızdır. Sorunlar aynı olup, özellikleri benzer olsa da çözüme giden yol her birey için farklıdır. Bu yüzden kişinin yaşı, ihtiyacı, durumu ve ailenin/okulun  beklentilerini ortak noktada buluşturan eğitimler planlar ve uygularız.  Bireyin öncelikle hangi alanda destek alması gerekliyse bunu tespit eder, çalışacağı uzmanımıza yönlendirir ve eğitimlerimizi devam ettiririz.

Öncelikle hangi alanda destek almanız gerektiğinden emin değilseniz bu konuda da size yardımcı olmaktayız.  Konuşma terapisi, çocuk gelişimi, standart testler, psikoterapi, akademik beceriler, oyun terapisi gib bir çok hizmeti sağladığımız için hangi alanda desteğe ihtiyacınız varsa uzman kişi ya da kişiler sizinle ya da çocuğunuzla çalışıp problemi çözmek konusunda hızlı ve verimli bir çalışma yürütecektir.


KONUŞMA VE DİL TERAPİSTİ

Çiğdem BUZUl - Konuşma ve dil terapisti
Çiğdem BUZUL

Ben Çiğdem Buzul, konuşma terapisti ve psikolojik danışmanım. 2005 yılından beridir ekibimle beraber amatör bir ruhla profesyonel işler çıkarmaya devam ediyoruz.